Specialista pro strategický nákup Týniště nad Orlicí okolí

Aktualizováno:

23. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Týniště nad Orlicí okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL5661

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru. Praxe na pozici nákupčího podmínkou.
Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni B2-C1 (denní využítí v komunikaci s dodavateli a zahraničními kolegy).
Iniciativnost, schopnost komunikace a vyjednávání, problémy řešit a mít tah na branku. Nesmí Vám chybět schopnost přijímat změny, kreativní myšlení, týmový duch a spolupráce. Také je nutné zaměření a napojení na zákazníka.
ŘP B – ochota cestovat v rámci ČR

Náplň práce

Odpovědnost za kompletní nákup: suroviny pro výrobu, materiály, zboží a služby v rámci celé skupiny.
Vyjednávání s dodavateli ohledně podmínek, uzavírání rámcových smluv a kontraktů na výše uvedené.
Realizace výběrových řízení.
Komunikace a spolupráce napříč týmy skupiny
Monitoring trhu a spolupráce s oddělením technologie a vývoje při zavádění nových komponentů do výroby

Nabízíme

Mzda odpovídající nárokům na zadané místo. K ní pravidelné osobní ohodnocení. Další bonusy závislé na hospodaření společnosti. Přátelský kolektiv a stabilní zázemí. Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny. Jazyková výuka. Velmi štědrý benefitní systém. Dotované stravování, slevy na vybrané druhy výrobků. Mobilní telefon, notebook. Zdravotní připojištění, kafetérie a je toho daleko víc....

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28