Údržbář/mechanik - 1 směna Rychnov nad Kněžnou okres

Aktualizováno:

23. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou okres

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

PL5660

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Výuční list/USO v oboru strojním (strojní zámečník, mechanik strojů a zařízení nebo příbuzné obory), praxe v oboru - podmínkou! Znalost mechaniky a strojních částí. Manuální zručnost, spolehlivost, dotahování věcí do konce. Uvítáme svářečské oprávnění 111 - obalená elektroda. Průkaz na obsluhu VZV - výhodou. PC základní uživatelská znalost

Náplň práce

Opravy, údržba a kontrola výrobních zařízení - výměna mechanických dílců.
Spolupráce při zavádění a instalaci nových zařízení.
Úzká spolupráce s dalšími odděleními (výroba, elektroúdržba, technologie) a externími firmami.
Ranní směny + 1x za 4 týdny odpolední směna s víkendovou pohotovostí.

Nabízíme

Práce ve stabilní společnosti, která je špičkou ve svém oboru. K základní mzdě pravidelné osobní ohodnocení. Kvalitní zaškolení. Velká škálu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění, extra zdravotní pojištění, masáže, kafeterie Benefit Plus, zaměstnanecké akce a spoustu dalšího).
Pracovní oblečení a obuv. M/Ž.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28