Hledáte jistotu a dlouhodobou spolupráci? PAK MY hledáme právě VÁS Kolín

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kolín

Značka:

MP 57848

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Kolín

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Do výroby klimatizací nabíráme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY.
Super mzda a jen 2směnný provoz (převažují denní směny 8h)
Hlavní pracovní poměr.

SOU
praxe ve výrobě výhodou
manuální zručnost
výhodou je znalost čtení výkresové dokumentace
samostatnost, spolehlivost

Náplň práce

montáž chladicích a klimatizačních jednotek

Nabízíme

velmi zajímavé platové ohodnocení
a k tomu navíc měsíční pohyblivá složka mzdy až do výše 11 % z hrubé mzdy
každoroční navyšování mzdy
příspěvek na stravování a kantýna na pracovišti – velký výběr jídel
bonusy a pravidelné navyšování mzdy
5 týdnů dovolené
absolventy zaučíme

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Simona Klepáčová
Tel: +420 734 524 674