Hlavní účetní (50-55.000 KČ)

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Nový Jičín

Značka:

61720

Zařazeno na pozici:

Účetní Nový Jičín

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nOstrava

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
* Praxi z obdobné pozice
* Dobrou znalost účetních zákonů a daní
* Znalost účetních systémů
* Pokročilou znalost MS Office (Excel)

Náplň práce

* Zodpovědnost za vedení a správu kompletní účetní agendy
* Vytváření účetních postupů a zajištění souladu s legislativními předpisy
* Zpracování hlavní knihy, účetních závěrek a reportů
* Komplexní správa daní včetně DPH a daňových přiznání
* Příprava podkladů pro finanční a daňové audity

Nabízíme

Máte předchozí praxi v oblasti účetnictví ze strojírenské společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu? Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou společnost, hledáme hlavní účetní, která/ý povede kompletní účetní agendu a bude klíčovou osobou v oblasti účetnictví a daní. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (50-55.000 KČ)

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy, prémie
* Příspěvek na dopravu i stravování
* Vzdělávací kurzy, odborná školení
* Příspěvek na penzijní připojištění

* Lokalitu: okres Nový Jičín

Kontaktní osoba:
Zdeňka Přečková
Tel: 00420775787071