Technolog povrchových úprav Slaný

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Slaný

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Technolog Kladno

Firma:

Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.

Požadavky

Středoškolské vzdělání technického směru
Minimálně 3 roky praxe v oboru
Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
Schopnost práce s MS Office a AutoCAD (3D)
Certifikace v oblasti koroze a protikorozní ochrany podle standardu CS Std 401 APC level 2 (korozní technolog KTG-C, KTG-M) je výhodou

Náplň práce

Tvorba technologických postupů pro protikorozní ochranu (PKO) a povrchové úpravy
Definování požadavků pro výrobce a dodavatele nátěrových hmot a tryskacích materiálů
Spolupráce s projektanty ocelových konstrukcí na téma povrchových úprav
Účast na kontrolách konstrukcí před a po aplikaci PKO, komunikace s přejímacími techniky zákazníka
Dohled nad dodržováním technologických předpisů, časů a teplot při aplikaci PKO
Kontrola a hodnocení správnosti aplikace technologií povrchových úprav ve výrobě
Kontrola protokolů z provedených zkoušek povrchových úprav
Řešení reklamací týkajících se povrchových úprav

Nabízíme

Stabilní pracovní prostředí s možností profesního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Neváhejte a zašlete nám váš životopis, ozveme se vám!

Poznámka

Tento inzerát je psán v mužském rodě pouze z důvodu zjednodušení textu, ale vítáme uchazeče všech genderových identit.

Kontaktní osoba:
Simona Novotná
Mobil: +420771529141