Obchodník - elektromateriál, auto, fix + bonusy Svitavy

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Značka:

MP 58534

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

vzdělání či znalosti v oboru elektro
obchodní zkušenosti
řp. B
prozákaznický přístup
dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce

Pracujte pro jednoho z největších hráčů na trhu s elektromateriálem!
Hledáme nového kolegu - obchodníka pro Pardubický kraj. Poskytneme Vám kompletní zaškolení, důležitá je Vaše chuť do práce, přehled v segmentu elektro a obchodní duch.
Náplň práce:

péče o portfolio stabilních zákazníků
hledání nových obchodních příležitostí
spolupráce s kolegy (obchod, zákaznický servis, sklad apod.)
kombinace práce v terénu s obchodní administrativou
reporting schůzek, akvizic atd. v CRM systému

Nabízíme

jistotu fixní mzdy
po zapracování zajímavou bonusovou složku
služební automobil i pro soukromé účely
5 týdnů dovolené
stravenky
pravidelné příspěvky do cafeterie
13. plat dle plnění cílů
příspěvek na penzijko

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Barbora Sýkorová
Tel: +420 727 807 686