Manažer kvality – potravinářská výroba Hořovice

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 80000 Kč/měsíc

Značka:

2000397713

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, výrobce pekařských a cukrářských výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer kvality – potravinářská výroba.

Náplň práce:
* Dohled nad kvalitou potravinářských produktů a výrobních procesů
* Kontrola surovin, sledování výrobních procesů
* Zajištění dodržování hygienických standardů a předpisů v souladu s HACCP a IFS
* Vedení auditů včetně přípravné dokumentace
* Vyhodnocování analýz a vzorků výrobků
* Zavádění nápravných opatření při zjištění odchylek od kvality
* Komunikace s oddělením výroby a logistiky s cílem optimalizace procesů a zlepšení kvality
* Školení zaměstnanců v oblasti kvality a hygieny
* Vedení záznamů o kontrolách a vytváření reportů pro vedení
* Kontrola a odpovědnost za výstupní dokumentaci (obaly, etikety atd.)

Požadujeme:
* Min. SŠ nebo VŠ vzdělání s potravinářským zaměřením
* Zkušenosti na obdobné pozici v potravinářské výrobě
* Znalost systémů HACCP, IFS
* Orientace v technologiích zpracování potravin
* Řidičský průkaz skupiny B
* Schopnost pracovat s MS Office (Word, Excel)
* Výborné organizační a komunikační schopnosti
* Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
* Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející potravinářské společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
* Finanční ohodnocení 60 000 – 80 000 Kč
* Práci na plný úvazek – HPP
* Benefity: stravenkový paušál, PC, telefon, služební automobil, vzdělávací kurzy a školení, sleva na firemní výroby, roční prémie
* Působení v závodech v Příbrami, Hořovicích a Berouně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant