Strojní konstruktér /ka automatizace a jednoúčelových strojů Pardubice

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Pardubice

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ strojírenského zaměření (konstrukční obor podmínkou)
Praxi s automatizací a konstrukcí jednoúčelových strojů
Znalost práce s CAD systémy, výhodou Creo5
Praxe s konstrukcí jednoúčelových strojů/zařízení
Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
Řidičský průkaz sk. B
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmovost

Náplň práce

Vývoj strojů a zařízení (spolupráce na konceptu, zpracování 3D modelu a výkresové dokumentace)

Aktivní komunikace s týmem, zajištění dodržení specifikací a termínů

Příprava podkladů, zadávání úkolů a pravidelná kontrola stavu konstrukčních prací

Úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení při realizaci a zprovoznění stroje/zařízení (výroba, elektro, montáž, SW, …)

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru rodinné firmy a příjemné pracovní zázemí

Zajímavé platové podmínky, dotovanou firemní kantýnu a další benefity

Pokud se budeš chtít dál rozvíjet, nabízíme i jazykové kurzy, firemní školení atd.

Kromě toho jsme skvělá parta, jezdíme společně na hory, na kola, sjíždět vodu nebo zajdeme společně na pivo

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853