Mistr výroby| 1 směna| až 65 000 Kč Tábor

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Tábor

Nabízený plat:

50000 - 65000 Kč za měsíc

Značka:

772

Zařazeno na pozici:

Mist výroby Tábor, Mistr Tábor

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 2 roky
- Znalost práce na PC - MS Office
- Organizační a komunikační dovednosti

Náplň práce

Hledáme zkušeného mistra výroby, který se bude podílet na řízení a organizaci výrobního procesu. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu a chuť dohlížet na plynulý chod výroby, přidejte se k nám a staňte se součástí dynamického kolektivu.

Vaší náplní práce bude:
- Řízení a organizace práce ve svěřeném výrobním úseku
- Zajišťování plnění výrobních, provozních a ekonomických cílů
- Kontrola dodržování závazných norem a bezpečnostních předpisů
- Dohlížení na technický stav strojů a zařízení, zajišťování jejich údržby a oprav
- Motivace podřízených pracovníků a komunikace s vedením
- Školení nových zaměstnanců a provádění vstupních školení
- Zodpovědnost za výstupní kontrolu kvality výroby

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Měsíční výkonnostní prémie
- Příspěvek na dojíždění (2 Kč/ujetý km/den)
- 80 Kč denní příspěvek na stravu
- 2000 Kč/rok na benefitní kartu

Kontaktní osoba:
Lenka Konopíková
Tel: 420734885670