Manažer údržby - stříbrsko Plzeň

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 85000 Kč za měsíc

Značka:

410523

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

-Technické vzdělání nebo relevantní praxe (VŠ velikou výhodou!)
- Relevantní praxe v oblasti inženýrství a řízení údržby
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (schopnost opravdu komunikovat)
- Znalost lean / Six sigma - certifikace jsou výhodou
- Řízení systémů preventivní údržby a neustálého vývoje
- Zodpovědnost za vybavení a průběžné školení oddělení údržby
- Silné schopnosti vyjednávat a řešit problémy

Náplň práce

Jste vyzrálá osobnost, přirozená autorita s technickým vzděláním a praxí v údržbě? Máte rádi, když je v práci rušno a něco se děje :

Aktuálně na Stříbrsku obsazujeme seniórskou pozici v oblasti údržy.Vaší náplní práce mimo jiné bude :

* Vedení týmu ( organizace práce podřízených a zajištění plynulé provozu výrobního zařízení)
* Používání systémů pro plánovanou, prediktivní údržbu a řízení náhradních dílů
* Schopnost vyhodnocovat data neplánovaných oprav a prostojů
* Plánování zdrojů pro bezproblémový chod výrobních linek
* Spolupráce na plánování rozpočtu
* Reporting získaných dat
* Prezentace během auditů

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Smlouva na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
- Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
- Flexipass - 400 Kč/měs.
- Obědy zdarma
- Služební notebook a telefon
- Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy, odborná školení
- Firemní akce
- Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
- Možnost kariérního růstu

Kontaktní osoba:
Tel: 602 120 643