HR generalista Ústí nad Labem

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

410524

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
Znalost pracovně-právní legislativy.

-Vynikající komunikační a organizační schopnosti.
Schopnost samostatně řešit úkoly a prioritizovat.
Týmový duch a proaktivní přístup

Náplň práce

Máte zkušenosti na obdobné pozici? Rádi řešíte různé HR procesy od náboru až po pracovně-právní agendu? Baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě vás jakožto klíčovou součást našeho týmu ve výrobní společnosti!

Co vás čeká?
- Komplexní správa HR procesů: nábor nových zaměstnanců, onboarding, školení a rozvoj, řízení výkonu.
Podpora zaměstnanců a managementu: poradenství v oblasti pracovního práva, řešení pracovních sporů, podpora při pracovních změnách.
Administrace zaměstnaneckých benefitů a docházky.

-Spolupráce na projektech zlepšujících pracovní prostředí a firemní kulturu.
Reporting a analýzy v oblasti lidských zdrojů.

Nabízíme

- Vánoční odměny za splnění cíle společnosti
- Pracovní fond 37,5h / týden
- Možnost HO 1x týdně
- Stravenky v hodnotě 150,-
- 22 dní dovolené
- měsíční příspěvek na volný čas
- příspěvek na životní/penzijní připojištění
- odborné vzdělávání
- firemní akce pro zaměstnance

Kontaktní osoba:
Tel: 601 204 483