WPF vývojář pro vývoj desktopové aplikace pro osobní finance (70 - 90.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

0000033063

Zařazeno na pozici:

Vývojář Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Alespoň 2 roky zkušeností s WPF
* Dobrá znalost Entity Frameworku a SQL Serveru
* Znalost grafických knihoven
* Zájem o zlepšení finanční gramotnosti uživatelů

Náplň práce

Máte rádi technologie a finanční správu? Jste nadšenec do vývoje desktopových aplikací? Připojte se k našemu týmu a pomozte nám vytvořit revoluční nástroj pro efektivní řízení osobních financí. Pokud hledáte výzvu a chcete se podílet na smysluplném projektu, ozvěte se nám! Těšíme se na vaši zprávu.

* Vývoj desktopové aplikace pro sledování příjmů a výdajů
* Práce s WPF, Entity Framework a SQL Server pro ukládání a správu dat
* Implementace grafů a statistik pro přehledné finanční analýzy
* Spolupráce s menším týmem vývojářů a sledování nových IT trendů

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* Pravidelné finanční odměny
* Vždy plná mísa se sladkostmi v kuchyňce
* Možnost práce s moderními technologiemi
* Prostor pro profesní růst a rozvoj
* Flexibilní pracovní doba
* Vzdělávací kurzy
* Stravenky
* Teambuildingy
* A další

Kontaktní osoba:
Sylva Kočková
Mobil: +420 602 741 672