Hledáme vývojáře pro vývoj zábavné vzdělávací platformy (70 - 90.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

0000033064

Zařazeno na pozici:

Vývojář Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Pokročilé zkušenosti s WPF a tvorbou uživatelsky přívětivých aplikací
* Znalosti databázových systémů (Entity Framework, SQL Server)
* Kreativitu a schopnost vnášet do projektu nové nápady
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Sledování trendů v IT a ochota stále se rozvíjet

Náplň práce

Jste kreativní vývojář s nadšením pro vzdělávání a technologie? Hledáme někoho, kdo nám pomůže vyvinout zábavní vzdělávací platformu plnou interaktivních prvků, která usnadní učení a motivuje uživatele každého věku ve svým seborozvoji v různých oblastech.

* Vývoj vzdělávacích modulů, zábavných testů, kvízů a dalších edukačních aktivit, které udržují uživatele zapojené a motivované
* Návrh nástrojů pro přehledné sledování výkonu a vývoje uživatelů
* Tvorba interaktivních grafů a analýzy výsledků
* Databázové řešení pomocí Entity Framework a SQL Server
* Optimalizace ukládání dat, správa uživatelských informací a výsledků

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* Pravidelné finanční odměny
* Vždy plná mísa se sladkostmi v kuchyňce
* Možnost práce s moderními technologiemi
* Prostor pro profesní růst a rozvoj
* Flexibilní pracovní doba
* Vzdělávací kurzy
* Stravenky
* Teambuildingy
* A další

Kontaktní osoba:
Sylva Kočková
Mobil: +420 602 741 672