Hledáme SQL mistra pro práci s MSSQL Jsi to ty? (45 - 70.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

0000033021

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Jsi SQL guru s hlubokou znalostí MS SQL.
* Dokážeš tvořit komplexní dotazy a optimalizovat je do ladných výtvorů.
* CRUD operace pro tebe nejsou nic neznámého.
* Navrhuješ datové modely, jako bys tvořil sochy z dat.
* Analytické myšlení je tvou superhrdinskou silou.
* Transact-SQL (triggery a procedury) ti dělají radost.

* Výhodou bude, pokud budete umět
* Máš zkušenosti z prostředí stavebních nebo projektově řízených výrobních firem.
* Dokážeš nainstalovat a nastavit MS SQL server, jako bys skládal puzzle.
* Pracuješ s transakcemi a transakčním zpracováním dat s lehkostí.
* OLAP ti zní povědomě a orientuješ se v problematice datových skladů.
* Vyznáš se ve verzích a licenčních podmínkách MS SQL.

Náplň práce

Chceš oživovat data a stát se mistrem v budování funkčních systémů? Pak je tahle práce pro tebe! V naší firmě hledáme nadšeného vývojáře, který se s vervou vrhne do práce s MSSQL a pomůže nám tvořit fantastické systémy.

* Budeš pracovat s MSSQL a vytvářet úžasné funkcionality systému.
* Rozvineš systém pomocí nástrojů systému a nástrojů MSSQL.
* Budeš pracovat s daty na SQL serveru - to je tvůj chléb!
* Spolupracuješ s týmem na tvorbě a implementaci novinek a vylepšení.
* Aktivně se zapojíš do návrhů a plánování vývoje systému.

Nabízíme

U nás si sám určíš, kdy do práce dorazíš - máme flexibilní pracovní dobu!

* Budeš pracovat v krásném prostředí s přátelským kolektivem a moderními technologiemi.
* Podpoříme tvůj profesní růst - ať už se budeš chtít vzdělávat, získávat zkušenosti nebo zvyšovat kvalifikaci, rádi ti s tím pomůžeme.
* Budeme se snažit, aby tě práce bavila a naplňovala.
* Každý je pro nás důležitý, a proto s tebou budeme jednat individuálně a s respektem.
* Budeš mít tolik samostatnosti, kolik si budeš přát.
* A samozřejmě nesmí chybět ani benefity, jako je příspěvek na stravné, telefon, Multisport kartu a další.

Kontaktní osoba:
Pavel Fiala
Mobil: +420 720 051 997