IT specialista (60-80.000 Kč)

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Most

Značka:

61622

Zařazeno na pozici:

IT Specialista Most

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nÚstí nad Labem

Požadavky

* VŠ/SŠ technického směru s IT/ICT zaměřením
* Schopnost navrhovat strukturu a architekturu ICT řešení
* Schopnost navrhovat a konfigurovat SW a HW servery a storage od různých dodavatelů
* Znalost síťové infrastruktury a virtualizačních řešení
* Znalost prostředí Microsoft, OS Linux a SQL databází
Schopnost porozumět anglické technické dokumentaci

Náplň práce

* Návrh strategií a optimalizace IT služeb a infrastruktury
* Správa a zajištění IT služeb
* Návrh a realizace IT řešení
* Poskytování komplexní podpory a péče o provoz IT infrastruktury, včetně monitoringu a analýzy, a řešení problémů v případě narušení

Nabízíme

Máte zkušenosti s návrhem strategií a řešením optimalizace IT služeb a infrastruktury? Orientujete se v prostředí Microsoft i Linux a umíte pracovat s SQL databázemi? Máte znalost síťové infrastruktury a virtualizačních řešení? Domluvíte se anglicky?

Pak mi pošlete své CV a staňte se posilou IT oddělení na pozici:

IT SPECIALISTA (60-80.000 Kč)

* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Multisport kartu
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Školení a profesní vzdělávání
* Možnost kariérního růstu v rámci holdingu
* Možnost pracovat občasně z domova
* Flexibilní začátek a konec pracovní doby

* Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
* Lokalitu: Most

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová
Tel: 00420775787077