Metrolog s AJ (45-55.000 Kč)

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Teplice

Značka:

61660

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nÚstí nad Labem

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru
* Angličtinu na B2 úrovni
* Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* Zkušenost s používáním měřidel
* Zkušenosti s kalibrací a nastavováním měřidel
* Orientaci v normách IATF a VDA
* MS OFFICE

Náplň práce

* Zajištění kalibrace měřících přístrojů
* Zajištění a vedení příslušné dokumentace
* Tvorba dokumentace pro interní kalibraci
* Komunikace s externími laboratořemi
* Zajišťování nákupu nových měřidel
* Technická podpora
* Spolupráce při zavádění nových projektů do výroby

Nabízíme

Máte praxi na podobné pozici a metrologie je Vám blízká? Domluvíte se anglicky? Hledáte novou pracovní výzvu v automotive prostředí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Stabilní a významná automotive společnost na trhu hledá novou posilu na pozici:
METROLOG S AJ (45-55.000 Kč)

* 25 dní dovolené
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na penzijko, stravování a dopravu
* Pravidelné vzdělávání
* Firemní akce

* Nástup možný: IHNED
* Místo výkonu práce: Teplice

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová
Tel: 00420775787077