Obsluha trafostanic (40-45.000 Kč)

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Ústí nad Labem

Značka:

61666

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nÚstí nad Labem

Požadavky

* Vyučení v oboru elektro §6
* 2 letá praxe na obdobné pozici
* ŘP. sk. B (T vítáno)
* Osvědčení samostatné činnosti na elektrických zařízeních
* Ochotu pracovat na 12cky

Náplň práce

* Obsluha trafostanic, kompresorů, redukčních stanic páry a plynu, strojoven pro technologii chlazení, infrastrukturních rozvodů pitné vody, požární vody, stlačeného vzduchu, zemního plynu, vzduchotechniky a klimatizací
* Lokalizace chyb a hledání příčin, případné provádění oprav
* Obsluha neutralizační stanice a čistírny odpadních vod
* Zajišťování drobných údržbových prací v rámci správy budov

Nabízíme

Rozšiřujeme tým o šikovného kolegu na pozici: OBSLUHA TRAFOSTANIC (40-45.000 Kč)

Pokud chcete pracovat ve stabilní společnosti, tak pošlete Váš životopis!!

* Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
* Možnosti profesního rozvoje, odborného a jazykového vzdělávání
* Motivující finanční ohodnocení
* Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy

* Lokalitu: Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová
Tel: 00420775787077