Specialista řízení kvality (40-50.000 Kč)

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Teplice

Značka:

61697

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nÚstí nad Labem

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi v oblasti kvality
* Anglický jazyk - komunikativní
* Znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP; 8D)

Náplň práce

* Správa reklamací vůči dodavatelům
* Sledování a řízení nákladů spojených s reklamacemi
* Podrobení dodavatelů metodě PPAP, přezkoumání a schválení v souladu s vnitřními, zákaznickými a zákonnými požadavky
* Zajištění interních analýz vad
* Odpovědnost za stav blokovaných dílů v interní karanténě
* Zodpovědnost za zpětné dodávky NOK dílů dodavatelům
* Spolupráce na interních auditech

Nabízíme

Máte již zkušenosti v oblasti kvality? Máte znalosti nástrojů řízení kvality? Domluvíte se Anglickým jazykem? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijko
* Benefitní program
* Možnost Home office
* Vzdělávací a jazykové kurzy

* Místo výkonu práce: Teplice

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová
Tel: 00420775787077