Skladník s VZV - Praha - východ

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

28000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Skladník Praha-východ

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Hledáme Skladníka s VZV – Stálá pracovní doba, lokalita Praha-východ
Máš zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku (VZV) a hledáš stabilní práci s volnými víkendy? Pak se přidej k našemu týmu!
Co Vám nabízíme:
• Pracovní doba – stálá pracovní doba 8 hodin denně od pondělí do pátku
• Lokalita – Praha – východ
• Stabilní zaměstnání – dlouhodobá pracovní smlouva a jistota výdělku
• Motivující plat a přínos – atraktivní mzda, benefity, a další!
Náplň práce:
• Manipulace se zbožím a materiálem pomocí VZV
• Nakládka a vykládka zboží
• Práce s moderními skladovými systémy (evidence a kontrola zásob)
Požadujeme:
• Platný průkaz na VZV
• Zodpovědný přístup a pečlivost
• Praxi na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou – vše potřebné tě rádi naučíme
Máš zájem? Pošli nám svůj životopis a přidej se k našemu přátelskému týmu v lokalitě Praha-východ!

Kontaktní osoba:
Františka Palinková
Mobil: 1536.dagmar.neuwirth