Obchodní zástupce s AJ - interiérový design Praha

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 100000 Kč za měsíc

Značka:

6097

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta hledáme dynamického a motivovaného obchodního zástupce s vášní pro interiérový design a stavební oblast. Pokud máte stavební vzdělání, komunikativní angličtinu a hledáte příležitost uplatnit své obchodní dovednosti, pak jste to právě vy, koho hledáme!

Náplň práce
• Vyhledávání nových klientů a péče o stávající klienty
• Cestování po klientech v rámci regionu
• Prezentace a prodej interiérových řešení pro kancelářské prostory
• Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
• Úzká spolupráce s designovým týmem pro zajištění spokojenosti klientů

Požadujeme
• Vzdělání stavebního směru
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Obchodní zkušenost ze stavebního světa
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Obchodního ducha a obchodní myšlení
• Cit pro detail a interiérový design
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
• Zázemí moderní kanceláře v Praze
• Motivující příjem
• Možnost pracovat na velice zajímavých projektech
• Mezinárodní spolupráci v oblasti kancelářského designu
• Notebook, mobilní telefon a automobil k dispozici i k soukromým účelům
• Příležitost pracovat v dynamickém a kreativním prostředí
• Možnost profesního růstu a rozvoje

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontaktní osoba:
Františka Palinková
Mobil: 1536.dagmar.neuwirth