Výstupní kontrola |13. a 14. plat | Nošovice

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Nošovice

Značka:

MP 58505

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro společnost v Nošovicích zabývající se převozy vozů z finální montáže, kontrolou kvality a organizací následné přepravy vozidel hledáme nové pracovníky na pozici:
- Inspektor/ka (pracovník výstupní kontroly)

řidičský průkaz sk. B - podmínkou je praxe s řízením minimálně 1 rok
zodpovědnost ke svěřenému majetku
spolehlivost v docházce
ochota pracovat v třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)

Náplň práce

návoz vozů
výstupní kontrola
vkládání materiálů
lepení ochranných fólií
vývoz vozů z s/off linky

Nabízíme

13. a 14. plat (rozdělené na 4 kvartální odměny)
docházkový bonus 1700 Kč při 100% docházce
25 dní dovolené
závodní stravování (oběd od 25 Kč)
příspěvek na dopravu
volné víkendy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Pavla Petrošová
Tel: +420 720 936 939