Administrativní podpora | projekční kancelář | 13.+14.plat Ostrava

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

MP 58491

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Ostrava

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Hledáme podporu na oddělení inženýringu projekční kanceláře. Pokud máte zkušenosti s organizováním, administrativou v technickém prostředí a máte stavební rozhled, dejte mi o sobě vědět. Projednáme detaily pozice na pohovoru.

SŠ vzdělání (velkou výhodou je přímo stavební, nebo ekonomické)
zkušenosti s tvorbou smluv v technickém oboru podmínkou
znalost MS Office (hlavně MS Excel)
samostatnost, komunikativnost, schopnost prosadit se

Náplň práce

podpora týmů projektantů z administrativního hlediska
tvorba a evidence objednávek
tvorba a archivace smluv
kontrola plnění termínů
účast na výrobních poradách
úzká spolupráce s vedením společnosti
zajištění povolení příslušného stupně přípravy staveb (územní rozhodnutí, stavební povolení…)
komunikace s úřady

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení
půlroční a roční odměny (13. a 14. plat)
flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
3 dny sick days
možnost čerpat home office
stravenky
nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Michaela Kuchařová
Tel: +420 703 865 274