HR Manager Chrášťany

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrášťany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000396634

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, českou pobočku jednoho ze světových lídrů v oblasti spedice a logistiky, specializující se na mezinárodní přepravu zboží z i do celého světa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Manager.

Vaše náplň práce:
Oblast HR:

* Řízení náborového procesu (inzerce, komunikace s kandidáty, pohovory, pracovní nabídky, případně spolupráce s personálními agenturami)
* Zajištění potřebné dokumentace a smluv v rámci onboardingu, životního cyklu zaměstnance a offboardingu
* Vedení personální agendy, zpracování podkladů pro mzdy a spolupráce s externí mzdovou účtárnou
* Řízení oblasti vzdělávání, hodnocení zaměstnanců
* Metodika HR procesů (vnitřní předpisy)
* Příprava rozpočtů, plánování, analýzy
* Vedení jednoho zaměstnance na pozici Office Assistant
* Pravidelný reporting pro manažera pobočky

Oblast Office:

Tuto oblast zajišťuje kolegyně na pozici Office Assistant, zde se jedná o její vedení. Tato agenda zahrnuje:

* Podporu v oblastech: docházky, lékařské prohlídky, e-learning, benefity, knihy jízd, firemní akce
* Zajištění kancelářských potřeb, vyřizování pošty
* Zajištění pracovních cest – objednávání dopravy, hotelů, vyúčtování
* Operativní administrativní a organizační podpora managementu i ostatních kolegů

Očekáváme:
* SŠ/VŠ vzdělání (v oboru ekonomiky nebo práva výhodou)
* Praxi v oboru personalistiky
* Velmi dobrou znalost pracovního práva
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (zejména e-mailová, občasně i telefonní komunikace se zahraničním vedením a kolegy)
* Dobrou znalost práce na PC (MS Office, interní systémy)
* Samostatnost a proaktivní přístup
* Schopnost činit rozhodnutí a převzít za ně odpovědnost

Nabízíme:
* Práci v mezinárodní společnosti
* Práci na HPP, plný úvazek
* Roční bonus v závislosti na výsledcích firmy
* Stravenkový paušál v maximální daňové výši
* Příspěvek na dopravu
* 25 dní dovolené + sick days
* Po zapracování možnost občasné práce z domova
* Občerstvení na pracovišti
* Teambuildingové akce
* Kanceláře: Chrášťany (bezproblémové parkování v areálu, autobus 10 min od metra Zličín, dobré vlakové spojení – vlak ze Smíchova, Řep, Dejvic)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant