Stavbyvedoucí, popř. Hlavní stavbyvedoucí pozemních staveb - nové projekty Praha, Česko

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

100000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1638674-1

Zařazeno na pozici:

Stavbyvedoucí Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ, SŠ stavební se specializací na pozemní stavitelství
* autorizace v oboru pozemního stavitelství velkou výhodou
* praxe na pozici stavbyvedoucího
* schopnost vedení vlastních zaměstnanců i spolupráce se subdodavatelskými firmami
* zkušenost při vedení stavebních projektů v řádu desítek až stovek miliónů korun
* samostatnost, pečlivost a důslednost nejen při vedení výkaznictví a vyhodnocení celé stavby
* znalost práce s PC (AutoCAD, příp. Excel, Word výhodou) na uživatelské úrovni
* ŘP sk. B

Náplň práce

* kompletní řízení pozemních staveb
* odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
* komunikace s ostatními úseky společnosti, řízení, organizace a kontrola práce, odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO
* ekonomické vyhodnocení stavby

Nabízíme

* zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti
* přátelský pracovní kolektiv
* motivační mzdové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou roční prémií
* nefinanční bonusy, příspěvky na stravování, Multisport karta
* 5 dnů zdravotní dovolené
* osobní vůz a mobilní telefon i k soukromým účelům

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371