Projektant | pozemní stavby

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

410386

Zařazeno na pozici:

Projektant Praha

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

- Vzdělání: VŠ v oboru pozemního stavitelství nebo architektury
- Zkušenosti: Min. 5 let na pozici samostatného projektanta pozemních staveb

- Autorizace: Výhodou, nikoli podmínkou

- Znalosti softwaru: Znalost ArchiCADu je výhodou

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektanta s praxí v oboru pozemního stavitelství, který by se přidal do našeho týmu a měl na starosti návrh a realizaci luxusních rodinných domů a staveb občanské výstavby.

Náplň práce:
Projektování luxusních rodinných domů a staveb občanské výstavby
- Práce na architektonicky i staticky náročných projektech

- Dozorování výstavby vlastních projektů

- Samostatné vedení zakázek a subdodavatelů

- Pravidelné schůzky s klienty

- Úzká spolupráce s architekty a realizačním týmem firmy

Nabízíme

- Finanční bonusy obsaženy ve mzdové složce
- Plně flexibilní pracovní doba bez jádra – občas závislá na domluvených schůzkách
- Velmi vysoká míra zodpovědnosti za svěřené projekty – přímá kontrola nad realizací a konečným výsledkem projektů.

- Práce na výjimečných projektech s vysokými nároky na architekturu a kvalitu provedení.

Kontaktní osoba:
Tel: (+420) 601 204 510