Projektant zabezpečovacích systémů – junior #2384 Hradec Králové

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Projektant Hradec Králové

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* ukončené SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* osvědčení o odborné způsobilosti min. dle §5 NV č. 194/2022 Sb.
* uživatelská znalost produktů MS (Windows, Office)
* ochota dále se vzdělávat a učit se novým věcem
* předpoklad pro získání prověrky NBÚ
* aktivní a komunikativní přístup
* čistý trestní rejstřík podmínkou
* řidičský průkaz sk. B
Dále uvítáme, ale není podmínkou:
* znalost bezpečnostních systémů PZTS, EPS, VSS (CCTV), EKV, UKS, NZS
* znalost práce v programu AutoCAD
* znalost AJ na úrovni orientace v technických listech

Náplň práce

* zpracování dílčích částí projektové dokumentace
* spolupráce s realizačním a obchodním oddělením
* digitalizace a kompletování projektové dokumentace
* vedení archivu projektové dokumentace

Nabízíme

* práci na HPP v české společnosti s 30letou tradicí
* kolektiv zkušených kolegů a podpora odborného růstu
* 5 týdnů dovolené
* roční a věrnostní odměny
* pružnou pracovní dobu
* celofiremní akce
* notebook a mobil
* stravenkový paušál
* zvýhodněnou MultiSport kartu
* možnost nastoupit ihned nebo dle dohody
* pojištění odpovědnosti za škody pro všechny zaměstnance
* lokalita: Hradec Králové

Poznámka

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová
Tel: 602 642 915