Skladník - řízení bočního VZV Hradec Králové

Aktualizováno:

20. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Značka:

MP 57484

Zařazeno na pozici:

Skladník Hradec Králové

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Staňte se klíčovým článkem našeho týmu na oddělení expedice! Máte zkušenosti s řízením VZV jste ochotní pracovat na 3 směny, nebo na 12hodinové směny? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí naší skladové rodiny.

Praxe se řízením VZV
Ochota pracovat na směny 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin, nebo případně 12hodinové směny.

Náplň práce

Vyvážení hotových výrobků od výrobních linek
Nakládání hotových výrobků na nákladní vozidla
Spravování a optimalizování skladových ploch
Používání mobilních terminálů při ukládání zboží na plochy a nakládání zboží na vozidla
Provádění pravidelných inventur ve skladu hotových výrobků
Práce na 8 a 12 hodinové směny

Nabízíme

5 týdnů dovolené
bonusy ke mzdě, roční bonus
náborový příspěvek 20.000 Kč
stravenky
cafeterie, roční bonus až 18.000 Kč
příspěvek na rekreaci
dobrá dostupnost z centra
odborné kurzy a školení
a další benefity…

Nástup možný ihned.
Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Břetenářová
Tel: +420 724 389 072