Vedoucí oddělení konstrukce

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Ostrava

Značka:

A11415

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Ostrava

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Schopnost vést tým konstruktérů
* Praxe jako konstruktér v technickém segmentu
* Anglický jazyk
* Zodpovědnost
* Cílevědomost

Náplň práce

Jste konstruktér/ka s touhou vést a motivovat týmv prostředí, které klade důraz na inovace ve výrobě, projekty jsou šité na míru klientům a preferujete rodinnou atmosféru menší české společnosti?

Vaše role bude klíčová při plánování a koordinaci projektů, jež zahrnují konstrukci technických řešení, které stojí nejen na precizním technickém základu, ale také na kreativitě a schopnosti přemýšlet mimo zaběhnuté standardy.
Vašim úkolem bude nejen vést, ale i inspirovat svůj tým k neustálému profesnímu růstu a zlepšování, zatímco budete zajišťovat vysokou úroveň spolupráce mezi jednotlivými členy vašeho oddělení a ostatními částmi firmy.
Budete partnerem našim zákazníkům v oblasti technického poradenství a budete usilovat o to, abychom i nadále zůstali konkurenceschopným hráčem na trhu, který je známý pro svou vysokou kvalitu a schopnost reagovat na specifické potřeby každého klienta. Jste pečliví, cílevědomí, a máte přirozenou schopnost motivovat tým ke skvělým výsledkům? Tak do toho pojďte s námi!

Nabízíme

* Práce v rodinné atmosféře české firmy
* Možnost rozvoje v oblasti zakázkové výroby
* Podpora profesního růstu a vzdělávání
* Atraktivní finanční ohodnocení
* Šance stát se klíčovou součástí společnosti

Kontaktní osoba:
Ivana Zdráhalová
Tel: +420 724 439 961