Angular/ React frontend developer – jsi tu? (65 - 90.000 Kč) Prostějov

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

0000032992

Zařazeno na pozici:

developer Prostějov

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

*praxe alespoň 2 roky v Angularu ( výhodou frameforky jako React, Vue.js)
* máš zkušenost s REST API a chuť na sobě neustále pracovat
* máš proaktivní přístup a zkušenost s řešením problémů
* angličtinu ovládáš na komunikativní úrovni -jak slovem, tak písmem

Náplň práce

Máš rád proměnlivost? Jsi rád, když si můžeš vybrat ze zajímavých projektů podle Tvého gusta? Pokud Tě klasický Javascript nebere, tak jsi tady správně! A jestli je navíc Angular tvojí doménou, tak neváhej a ozvi se nám!

*pracujeme na základě agilního principu
*využíváme hlavně Angular na frontendu a backend na C#
*přesah do CI/CD bychom určitě uvítali

Nabízíme

*Práce v stabilní firmě, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
* HPP úvazek na dobu neurčitou
*Jazykové kurzy AJ
* 5 týdnů volna za rok s možností home office
* Multisport kartu a Cafeterie
* Firemní tarif
* Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, firemní kurzy a školení)
* sick days

Kontaktní osoba:
Hong Nhung Tranová
Mobil: +420 722 902 374