C/C++ Developer se zápalem pro Linux (40 - 80.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

0000032988

Zařazeno na pozici:

C++ developer Brno, developer Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Na poli vývoje nejsi nováček a vývoj Tě prostě baví
* Skvěle si rozumíš s C nebo C++
* Není Ti cizí ani Linux a principy jeho fungování
* Velkou výhodou bude, pokud už máš zkušenosti s embedded prostředím

Náplň práce

Tvůj revír je C/C++ a baví Tě linux. My jsme technologická společnost s letitou tradicí a světovými produkty. Vyvíjíme vlastní hardware i software a pracujeme s moderními technologiemi a postupy. Zní to pro Tebe zajímavě?

* Vývoj firmwaru pro naše vlastní produkty, které se používají po celém světě
* Úzká spolupráce s týmy vývojářů HW a SW a našimi testery
* Prostor pro realizaci vlastní invence a nápadů
* Profesionálně vybavené pracoviště se spoustou vychytávek, které jen tak někde nenajdeš

Nabízíme

* Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, možnost home office i dovolená navíc je u nás standard
* Protože chceme, aby naši lidé rostli, zajišťujeme pravidelná externí i interní školení a certifikace
* Pokud nechceš celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Ti MultiSport kartu
* Kdo se na to cítí, má příležitost utužovat kolektiv na našich legendárních firemních akcích anebo na pravidelných sportovních kláních
* Pokud jsme Tě zaujali, ozvi se a rádi s Tebou probereme detaily!

Kontaktní osoba:
Jakub Šrubař
Mobil: +420 725 391 785