Operátor CNC soustruhu, obráběcího centra Mazak (38 - 45.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

0000032998

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* vzdělání v učební obor obrábění kovů, brusič nebo mechanik a seřizovač CNC
* zkušenost s prací na CNC stroji (praxe, škola)
* umět měřit s dílenskými měřidly
* ochota pracovat na 3 směny ( 7,5 hodin po-pá)
* manuální zručnost, samostatnost

Náplň práce

Pro naší přesnou, zakázkovou výrobu hledáme operátora/seřizovače pro CNC obráběcí centrum. Práce na zajímavých projektech. Pokud máš již nějaké zkušenosti ze školy, praxe, brigád ozvi se - zaučíme tě. Máme propracovaný systém zaškolení, férové mzdy, dny volna navíc a možnost kariérního růstu.

* obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů 3, 5 osé
* tvorba programů na CNC strojích
* výroba přesných dílců
* práce v čisté a klimatizované místnosti
* cit pro přesnou práci

Nabízíme

* práci v příjemném klimatizovaném a čistém prostředí
* možnost profesního růstu v rozvíjející se společnosti
* 5 týdnů dovolené
* pololetní bonus, 13. plat
* věrnostní bonus – dle odpracovaných let
* Sodexo Benefity (stravenky a volnočasové aktivity)
* zaškolení na pozici
* výborná dopravní dostupnost - MHD
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská
Mobil: +420 602 644 138