Rozpočtář elektro bezpečnostních systémů - slaboproud (45 - 52.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

19. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 52000 Kč za měsíc

Značka:

0000033011

Zařazeno na pozici:

Rozpočtář Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ elektrotechnického směru (ideálně slaboproud)
* znalost bezpečnosních systémů EPS, DVS, PZTS, EKV
* alespoň 1 rok zkušeností s tvorbou cenových kalkulací
* orientace v elektro výkresové dokumentaci
* uživatelská znalost MS Office

Náplň práce

Hledáme rozpočtáře, který má zkušenost s tvorbou cenových kalkulací a pohybuje se ve světě elektrotechniky. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s možnostní práce na zajímavých projektech a s možností dalšího seberozvoje.

* vytváření rozpočtů a cenových kalkulací pro projekty slaboproudých zařízení
* koordinace zpracování rozpočtů mezi týmy (obchodníky, projektanty, nákupčími, účetními).
* komunikace s dodavateli a organizace poptávkových řízení
* výběr vhodných technologií
* komunikace se zákazníkem

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* stravenkový paušál
* teambuildingy
* pojištění v rámci služeb firmy
* notebook, telefon
* pravidelná technická školení + možnost získání certifikací
* občerstvení na pracovišti
* a další

Kontaktní osoba:
Sylva Kočková
Mobil: +420 602 741 672