Junior/ Senior údržbář strojního zařízení Janovice nad Úhlavou

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Janovice nad Úhlavou

Značka:

MP 58485

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Hledáme posilu do údržby. Pozici je vhodná2, jak pro absolventy, tak i pro kandidáty s praxí.
Pošli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.

SOÚ/SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro)
předchozí zkušenosti výhodou
ochota pracovat na 12 ti hodinové směny

Náplň práce

provádění každodenní údržby na strojních zařízeních (vstřikolisy)
provádění údržby ostatních zařízení ve výrobě
provádění čištění a údržby nástrojů
nastavování parametrů stroje
nahlášení poruch svému přímému nadřízenému
práce v menším týmu

Nabízíme

mzdové ohodnocení dle zkušeností (40 000 - 55 000 Kč)
měsíční odměny
píspěvek na dopravu
příspěvek na stravování
25 dní dovolené
sick days
vzdělávací kurzy
extra příplatky za přesčasy
extra příplatky za nepřetržitý provoz
moderní prostřední
přátelský kolektiv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Markéta Šlechtová
Tel: +420 703 865 298