Mzdová účetní s přesahem do personalistiky Hořovice

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Značka:

MP 58470

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro výrobní společnost sídlící v Hořovicích hledáme mzdovou účetní, která bude mít přesah i do HR.

Nástup možný ihned.

Zkušenosti z pozice mzdové účetní
Znalost pracovněprávních předpisů
Dobré komunikační dovednosti, ochota se dále vzdělávat
Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Náplň práce

Zpracování mzdové agendy, roční zúčtování daně z příjmu, kontrola denních výkazů (úkolové mzdy)
Zpracování dat v docházkovém systému
Komunikace s úřady a dalšími institucemi
Spolupráce při náborových činnostech, příprava výběrových řízení, administrativa personální agendy

Nabízíme

Místo pracoviště v Hořovicích
Flexibilní pracovní doba
Příspěvek na stravování
Možnost kariérního růstu
Oborové vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Vlachová
Tel: +420775852654