Nástup do práce ihned se mzdou až 30 000,- Kč - Nový Jičín Frýdek-Místek

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

28000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

* Zkušenost v oboru výroby nebo montáže výhodou - není podmínkou vše zaučíme
* Schopnost pracovat v týmu i samostatně
* Ochota pracovat ve 3-směnném provozu
* Zájem o práci v automotive průmyslu
* Manuálně zručný
* Flexibilita

Náplň práce

* Obsluha stojů
* Manipulace s výrobky
* Finální kontrola
* Výroba světlometů do automobilů prémiových značek
* Balení výrobků

Nabízíme

* Základní mzdu od 28 000 Kč do 30 000 Kč podle zkušeností a dovedností
* Příplatky za noční, odpolední a přesčasy
* Odměny, bonusy
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Svozová doprava FRÝDEK-MÍSTEK, OSTRAVA ZDARMA
* Stabilní zaměstnání v renomované firmě
* Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností
* Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
* Každodenní kontrola koordinátora

Poznámka

Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu a pracovat na zajímavých projektech v automobilovém průmyslu, zašlete nám svůj životopis nebo zavolejte na BEZPLATNOU LINKU 800 720 682

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936