Montáže v zahraničí – Pomocný montér 46.000,-/měsíčně Ostrava

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

46000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

55629

Zařazeno na pozici:

Montér Ostrava

Firma:

TRANSFER International Staff k.s.

Požadavky

- schopnost pracovat ve výškách a na plošinách
- schopnost operativně a efektivně řešit standardní i nenadálé události s důrazem na kvalitu, bezpečnost a funkčnost
- slušnost
- cílevědomost
- pracovitost
- samostatnost
- dobré komunikační schopnosti
- silná orientace na týmovou spolupráci dle daných kritérií a požadavků
- časová flexibilit
- fyzická zdatnost (práce ve stoje, montáž rámové konstrukce dle předlohy)
- manuální zručnost
- čistý trestní rejstřík
- Výhodou– svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.),
řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

Chcete práci, se kterou se podíváte do zahraničí i bez znalosti cizího jazyka, a zároveň si odvezete krásnou finanční odměnu?

Hledáme montážní dělníky do zahraničí na 3 měsíční spolupráci na HPP.

Nabízíme

- Základní mzda od 210,-Kč/hod -46.000,-Kč/měsíčně
- doprava v zahraničí včetně cest na projekt hrazena zaměstnavatelem
- hrazené ubytování po menších skupinách v běžném standardu.
- práce v přátelském kolektivu.
- cestování po Evropě, USA a Austrálii
- pravidelná turnusová volna a dovolená 20 dní.

Kontaktní osoba:
Simona Dovhanyčová
Tel: 777657103