Obsluha CNC v kovovýrobě | náborový bonus 20.000 Kč (38 - 43.000 Kč) Nový Jičín

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 43000 Kč za měsíc

Značka:

0000032979

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Nový Jičín

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* vzdělání technického směru
* praxe v obsluze jakéhokoliv CNC nebo NC stroje určeného na kov
* znalost výkresové dokumentace
* ochota práce ve směnném provoze (8 hod. směny, Po - Pá, ranní/odpolední/noční)

Náplň práce

Hledáte stabilního zaměstnavatele, různorodou pracovní náplň a možnost naučit se na více CNC a NC strojích? Pak jste na správném inzerátu! Nabízíme možnost zaměstnání jakožto Obsluha CNC laserů nebo Obsluha CNC obráběcích center v kovovýrobě. Zašlete nám svůj životopis a připojte se do výběrového řízení! Rádi se s Vámi spojíme a sdělíme Vám více informací. :)

* seřizování a obsluha vybraného CNC stroje (CNC laser nebo Obráběcí centrum)
* výroba kovových dílů dle výkresové dokumentace
* kontrola výrobků pomocí základních měřidel
* pravidelná údržba výrobního stroje

Nabízíme

* smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu!
* 25 dní dovolené
* 13. mzda
* náborový příspěvek 20.000 Kč
* možnost zvyšování kvalifikace a zaučení se na více CNC a NC strojích
* příspěvek na dojíždění
* možnost volby dalších benefitů, dle vlastních preferencí
* zavodní stravování a další..

Kontaktní osoba:
Jakub Kovařík
Mobil: +420 602 559 289