Osazování elektronických desek drobnými součástkami, R/O Teplice

Aktualizováno:

20. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

24000 Kč za měsíc

Firma:

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Požadavky

- pájení, šroubování, osazování
- možnost profesního růstu, který je finančně odměněn
- 6-14, 14-22 po-pá
- nástup IHNED na HPP

Náplň práce

Výrobní společnost hledá operátory pro práci osazování elektronických desek komponenty v dvousměnném provozu. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Jedná se o práci v sedě u samostatného stolu, kde podle návodu na monitoru osazujete elektronickou desku komponenty z přihrádek před Vámi.

Při pohovoru si vyzkoušíte osázet komponenty svou první elektronickou desku a zjistíte, jestli Vám nabízená práce vyhovuje.

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr
- práci v sedě
- kvalitní zaškolení
- individuální přístup ke každému zaměstnanci
- přátelské prostředí malé firmy
- čistou, tichou a klimatizovanou výrobu
- nástupní mzda 24.000 Kč/měs. (21000+3000 Kč/měs. pohyblivá složka)
- stravenkový paušál 82,50 Kč/směna (cca 1.700 Kč čistého/měs.)
- 13. plat
- 25 dní dovolené

Poznámka

- možnost záloh

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře
Mobil: 603 592 381
Tel: 475 220 615