Inženýr kvality junior - pružná pracovní doba Klášterec nad Ohří

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Klášterec nad Ohří

Značka:

A1573

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* praxi v oblasti kvality
* znalost AJ na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli a zákazníky na denní bázi)
* znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP atd. NEBOzkušenosti v oblasti řešení reklamacíu dodavatelů či zákazníků
* znalost práce na PC - především MS Office

Náplň práce

Pro výrobní společnost  v Klášterci nad Ohří obsazujeme pozici v oblasti kvality s pružnou pracovní dobou na ranní směny.
* zavádění nových projektů/ produktů
* zlepšování výrobních procesů
* vyhodnocování testů a výsledků chybovosti svěřených procesů
* tvorba dokumentace a sestavování reportů pro oddělení kvality
* komunikace se zákazníky / dodavateliv oblasti reklamací, vzorkování, atd.

Nabízíme

* smlouva na dobuneurčitou
* stravenky
* příspěvek nadojíždění / svozová doprava
* dovolená navíc
* příspěvek napenzijní připojištění
* kurz anglickéhojazyka

Kontaktní osoba:
Tel: 604195594