Obchodní manažer s AJ + auto (65-75.000 KČ)

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Ostrava

Značka:

61480

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nOstrava

Požadavky

* SOÚ/SŠ vzdělání
* Praxi z obdobné pozice
* Komunikativní anglický jazyk
* Polský jazyk - VÝHODOU
* Technický backround
* Komunikační a organizační schopnosti
* ŘP sk. B - Aktivní řidič
* Ochotu cestovat

Náplň práce

* Vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (zejména Polsko)
* Rozvíjení vztahů se stávajícími klienty a budování nových obchodních vazeb
* Osobní návštěvy klientů, účast na veletrzích a obchodních jednáních.
* Spolupráce s týmem na tvorbě nabídek a řešení klientských požadavků

Nabízíme

Chcete se stát součástí dynamického týmu, který se zaměřuje na rozvoj zahraničního obchodu? Láká vás časté cestování, setkávání se s novými lidmi a navazování obchodních vztahů? Pokud jste komunikativní, máte zkušenosti s obchodem a rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí, pak je tahle příležitost přesně pro vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER S AJ + AUTO (65-75.000 KČ)

* 5 týdnu dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Stravenky
* Bonusy, prémie
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Firemní akce

* Lokalitu: Severní Morava

Kontaktní osoba:
Zdeňka Přečková
Tel: 00420775787071