Operátor /ka CNC - TruMatic 3000 Holice

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Holice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Pardubice

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Odborná způsobilost či předchozí praxe v děrování plechových dílů velkou výhodou

Proaktivní přístup - hledáme někoho, kdo je ochotný se učit a rozvíjet

Loajalitu a zodpovědnost - spolehlivost a pečlivost, jenž jsou jsou klíčové

Čtení výkresové dokumentace - velká výhoda

Technické myšlení

Náplň práce

Obsluha a seřizování děrovacího listu / laseru - TruMatic 3000

Děrování / laserové pálení polotovarů z hliníkového a ocelového materiálu

Manipulace s materiálem a polotovary

Práce s technickou výkresovou dokumentací

Mezioperační kontrola kvality materiálů a dílců

Nabízíme

Práci na 2 směny - ranní a odpolední - flexibilita, která vám umožní lépe plánovat svůj čas

Zaškolení a zaučení - vše vás rádi naučíme, praxe je výhodou, nikoliv podmínkou

Moderní technologie - práce na nejnovějších strojích značky Trumpf

Příležitost pro profesní růst - možnost učit se novým věcem a zlepšovat své dovednosti

Závodní stravování, příspěvek na penzijko, možnost výhodného mobilního tarifu a další benefity

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853