HR Specialista pro vzdělávání Louny

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Značka:

A11634

Zařazeno na pozici:

HR Specialista Louny

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* zkušenosti na podobné pozici ve výrobní nebo technické společnosti
* znalost moderních metod a nástrojů pro vzdělávání výhodou
* schopnost analyzovat potřeby a přizpůsobit programy různým pracovním rolím
* skvělé organizační schopnosti a komunikativnost
* praxe ve výrobním prostředí nebo znalost technických dovedností
* znalost AJ

Náplň práce

Baví vás rozvoj lidí? Máte zkušenosti se vzdělávacími programy a chcete se podílet na zlepšování dovedností zaměstnanců? Tak hledáme právě vás!
Hledáme Specialistu pro vzdělávání do mezinárodní výrobní společnosti v automobilovém průmyslu.
* Navrhování a realizace vzdělávacích programů pro zaměstnance všech úrovní
* Analýza vzdělávacích potřeb a vytváření plánů pro rozvoj zaměstnanců
* Spolupráce s manažery a týmy pro zajištění kvalitního a cíleného vzdělávání
* Organizace školení a workshopů na technické i měkké dovednosti
* Sledování efektivity vzdělávacích aktivit a jejich neustálé zlepšování, včetně jejich evidence
* Sledování dodržování a platnosti zákonných školení

Nabízíme

* možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
* flexibilní pracovní dobu
* 13. plat
* 25 dní dovolené
* Cafaterii
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* další bonusy a benefity

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558