Specialista BOZP, PO a ŽP Louny

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Značka:

A11635

Zařazeno na pozici:

Specialista bozp Louny

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti BOZP a PO
* znalost příslušných legislativních norem a předpisů
* schopnost samostatně řešit problémy a nastavovat procesy
* praxe v automobilovém průmyslu výhodou
* anglický jazyk na komunikativní úrovní
* výborné komunikační dovednosti a týmový přístup
* znalost práce s PC (MS Office, Outlook)

Náplň práce

Pokud máte zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí a rádi byste pracovali v prostředí dynamického průmyslu, pak je tato nabídka právě pro vás!
* Zodpovědnost za dodržování právních předpisů v oblasti BOZP, PO a ŽP
* Provádění pravidelných kontrol na pracovišti a zajišťování auditů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
* Vypracování a aktualizace dokumentace související s BOZP, PO a ŽP
* Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
* Vyhodnocování a minimalizace rizik na pracovišti
* Spolupráce s vedením společnosti při zajišťování ochrany životního prostředí a energetických úspor
* Komunikace s kontrolními orgány a zastupování společnosti při externích auditech a kontrolách

Nabízíme

* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* 25 dní dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* 13. plat, další bonusy a benefity

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558