Expedient, nástup ihned, až 30.000,- Kč Ostrava - Kunčice

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava - Kunčice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25500 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

OVGS

Firma:

Job Camere CZ s.r.o.

Požadavky

Spolehlivost, pečlivost a týmového ducha.
Praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou – vše vás naučíme.
Řidičský průkaz sk. B - výhodou

Náplň práce

Pracovní náplň zahrnuje:
Vychystávání výrobků dle objednávek a předání přepravci včetně dokumentace.
Tisk paletových štítků a práce s elektronickou čtečkou.
Práce s programy Netto Controls a Abra.
Evidence palet a přepravek, účast na inventurách.

Nabízíme

Práce ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě.
Zázemí rodinné firmy s přátelskou atmosférou.
Práci s kvalitními surovinami a moderními technologiemi.
Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu.
Další benefity: měsíční prémie, 2x ročně finanční bonusy, slevy na firemní produkty, občerstvení na pracovišti

Kontaktní osoba:
Pavla Palečkova