Inženýr kvality Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Značka:

MP 58458

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Jste inženýr kvality a komunikujete v angličtině téměř na denní bázi? Máte zkušenosti s procesy a hledáte společnost, pro kterou Vás bude bavit pracovat? Pak jste našli, co hledáte. Pošlete mi svůj životopis a připojte se k nám od týmu.

prokazatelnou víceletou praxi v kvalitě (automotive, strojírenství)
anglický jazyk - schopnost komunikovat napříč celou společností (telefonicky, emailem i osobně)
znalost norem a nástrojů kvality
preciznost, organizační schopnosti

Náplň práce

Řešení reklamací u dodavatele, dodržování načasování, vyhodnocování 8D reportů uzavírání reklamací a řešení nákladů
Schvalování produktů a procesu podle VDA2/PPAP Příprava hodnocení dodavatele, monitorování a vyhodnocování efektivity pomocí PDCA
Provádění návštěv, schůzek a procesních auditů u dodavatele aplikování požadavků zákazníků na dodavatelský řetězec
Příprava podkladů pro pravidelná jednání o kvalitě a aktuálním stavu vzorkování,
Úzká spolupráce s příchozí kontrolou, zákaznickou kvalitou a laboratoří

Nabízíme

5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování
flexibilní pracovní doba
dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
odpovídající mzdové ohodnocení
bonusy a 13. mzda
jazyková výuka v rámci pracovní doby
zvýhodněné telefonní tarify
firemní akce
odborné vzdělávání

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes odpovědět.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Břetenářová
Tel: +420 724 389 072