Vedoucí zahradník Kutná Hora

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Značka:

MP 58454

Zařazeno na pozici:

Zahradník Kutná Hora

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Jste vyučený zahradník, máte praxi v oboru a dokážete pracovat samostatně, ale i rozdělovat úkoly ostatním?
Do lokality nedaleko Kutné Hory hledáme šikovného vedoucího zahradníka s nástupem od ledna 2025.

Vzdělání ideálně v oboru okrasného zahradnictví, sadovnictví nebo školkařství či arboristiky.
Základní znalosti v sortimentu okrasných rostlin.
Zkušenost s vedením alespoň malého týmu.
Zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost.
Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Zakládání a údržba venkovní zeleně (travnaté plochy, květinové záhony, květinová a užitková zahrada).
Organizace venkovních prací.
Ošetřování travnatých ploch a rostlin.
Provádění prací při zimní a letní údržbě zeleně, odborná péče o zeleň.
Pěstování okrasných květin a dřevin.

Nabízíme

Krásné pracovní prostředí.
Smlouva na dobu neurčitou.
Stravenky, prémie a pravidelný roční bonus.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Veronika Enochová
Tel: +420 773 769 227