Finanční Analytik | okres Benešov

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Benešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

410364

Zařazeno na pozici:

Finanční analytik Benešov

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

Koho hledáme?
- MS Excel na výborné úrovni je podmínkou - kontingenční tabulky, pokročilé funkce
- Zkušenost s business controllingem/analýzou dat je velkou výhodou
- anglický jazy na úrovni B1/B2 - občasně telefonáty, emailová komunikace
- chuť učit se nemyslíme jako prázdnou frázi - pokud budeš proaktivní, můžeš se podílet na dalších projektech v rámci firmy

Náplň práce

Jsi excelentní v Excelu?
Umíš číst z čísel, připravovat reporty, statistiky a prezentace?
Domluvíš se anglicky, tak že jsi schopný napsat email a porozumíš školením v anglickém jazyce?

Pak jsi náš člověk! Hledáme Junior Business Controllera, který bude mít na starost:
- Denní práci v MS Excel – analýzy prodejů
- Správa a kontrola dat
- Evidence palet
- Úzkou spolupráci s Business Controllery
- Spolupráce s nákupem, logistikou na dalšími odděleními
- Pomoc při tvorbě cenových procesů

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- roční bonus
- stravenkový paušál
- vzdělávací kurzy

Kontaktní osoba:
Tel: (+420) 242 456 400