Obchodně-technický zástupce Čelákovice

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Čelákovice

Značka:

A1723

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou.
* Pracovní zkušenost s prodejem, uzavíráním smluv nebo péčí o zákazníky.
* Uživatelská znalost práce na PC.
* Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat ve svěřeném regionu služebním vozem.
* Výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování.
* Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a časovou flexibilita.
* Pro-zákaznický přístup, týmovost.

Náplň práce

Pro našeho zákazníka, který působí v oblasti výroby dílů z technické lisované pryže, z plastických hmot hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodně-technického zástupce.
* Prodej  a prezentace nabízeních výrobků, zboží a služeb.
* Příprava podkladů pro obchodní jednání.
* Jednání se zákazníky.
* Příprava, projednávání (a uzavírání) obchodních smluv.
* Příjem a vyřizování objednávek a reklamací.
* Vyhledávání potencionálních dodavatelů/odběratelů a jejich akvizice.
* Kalkulace ceny výrobků a služeb.
* Vedení evidence a obchodní dokumentace.

Nabízíme

* Práce v zavedené společnosti a dlouhodobá vize spolupráce.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na stravování.
* Mobilní telefon, notebook, služební automobil.
* Příjemné a přátelské prostředí společnosti.

Kontaktní osoba:
Tel: 603 879 001