Provozní elektrikář - Údržba Policie ČR Praha

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

18680 - 27260 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Praha

Firma:

Policie České republiky

Požadavky

• vyučení v oboru elektrikář – výuční list

Výhodou

• řidičské oprávnění skupiny B - není podmínkou.
• vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, praxe.

Náplň práce

- drobná údržba v areálech PPČR
- drobné opravy el. rozvodů, výměna jističů, světel, ventilárorů, opravy , výměna zásuvek
- oprava, výměna těles zář. trubic, vypínačů
- výměna žárovek, stykačů, opr. zásuvek, okruhů

Nabízíme

Platové podmínky a další benefity

• platová třída 7 se mzdou 18.680 – 27.260,- Kč (dle započitatelné praxe). Dále osobní příplatek po uplynutí zkušební doby.
• stravování v jídelnách ZS MV, možnost rekreací v areálech
• možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, rekreace)
• benefity – příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění 500,- Kč v případě práce v resortu MV ČR minimálně 3 roky
• řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna

Poznámka

Další informace
• pevná pracovní doba pondělí – pátek 7:00 – 15.30 bez přesčasů so a ne
• pohotovosti – finanční ohodnocené
• možnost nástupu: 1. 1. 2025 (či dohodou)
• součástí přijímacího řízení je osobní pohovor a vyplnění dotazníku uchazeče
• výpis z rejstříku trestů - trestní bezúhonnost

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění na e-mail: karel.kozel@pcr.cz ,tel: 974 835 972-3 mobil:+420 731518546

Případné doplňující informace je možné získat u vedoucího oddělení p. Karel Kozel
ŘLZ EO OÚB – Bubenečská 47-49 Praha 6 – údržba.

Kontaktní osoba:
Michaela Reichertová