Servisák elektro - Plzeňsko (OD 50.000 KČ)

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Značka:

60504

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Min. SOU elektrotechnického zaměření
* Zájem o oblast elektro
* Vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 (případné obnovení bude zajištěno)
* Řidičský průkaz, aktivní řidič
* Ochotu cestovat v rámci ČR - převážně Plzeňsko

Náplň práce

* Komunikace se zákazníkem
* Servisní výjezdy dle aktuálních zakázek
* Zabezpečování garančních oprav na dodané elektro výzbroji (výkonová a řídící elektronika)
* Agenda spjatá s reklamačním řízením
* Diagnostika a analýza příčin závad včetně výměny vadného komponentu

Nabízíme

Jste vzdělaný/á v oboru elektro? Hledáte zajímavou práci bez směn a s volnými víkendy?
Pokud ANO, čtěte dál. Pokud Vaše praxe bude odpovídat našim požadavkům, zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme!

Úspěšná výrobní společnost s dlouholetou tradicí a skvělými benefity příjme kolegu/kolegyni na pozici SERVISÁK ELEKTRO - PLZEŇSKO (OD 50.000 KČ)

* Práci ve stabilní společnosti
* Nástupní bonus
* Motivující finanční ohodnocení + diety
* 5 týdnů dovolené + sick days
* Příspěvky na volnočasové aktivity
* Dotované stravování
* Příspěvky na jazykové kurzy
* Příspěvky na penzijní či životní pojištění

* Lokalita: Plzeň

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková
Tel: 00420773737662